FORUM Portalu Ojczyzna.pl - O naprawie Polski

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   10-05-04 15:11

Szanowny adresacie, czytelniku Forum „Ojczyzny”, uczestniku I KPS.

W czasie odbytego w dniu 6 marca 2004 I Kongresu Polski Suwerennej, w trakcie Kongresu zorganizowano zbiórkę pieniędzy na – zgodnie z Uchwałą Kongresu – opublikowanie w prasie, w formie płatnego ogłoszenia treści „Moratorium o Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej”. Ponieważ koszt takiego ogłoszenia (6 tysięcy zł) kilkakrotnie przerósł zebraną kwotę (zebrano około 1,500 złotych) pieniądze, przekazane podczas obrad Kongresu do rąk pana Ludwika Wasiaka – kierownika Sekretariatu I KPS, nadal pozostają w jego depozycie.
Dzisiaj, stojąc wobec faktu rozejścia się dróg organizatorów I KPS i wobec kontrowersji wywołanych przez pana Pawła Ziemiańskiego (jednego ze współorganizatorów I KPS) odnośnie przeznaczenia tych pieniędzy jak i wobec jego żądań o przekazanie tych pieniędzy panu prof. J. Wysockiemu („….niech te pieniądze przetrzymywane przez p. Ludwika Wasiaka trafią do prof. J. Wysokiego…” - cytat z jednego z postów p. Pawła Ziemińskiego na Forum Dyskusyjnym „Ojczyzny”) zwracam się do wszystkich 34 ofiarodawców, czy zgadzają się (wobec zaistniałych kontrowersji) aby zebraną kwotę przekazać na cel patriotyczno-społeczny, to jest na wsparcie portalu internetowego „Ojczyzna”, który bezinteresownie i z ogromnym oddaniem wspierał nie tylko ideę Kongresu ale przez całe lata wszystkie inne inicjatywy patriotyczne, a któremu dzisiaj (między innymi z powodu braku środków finansowych) grozi zniknięcie z sieci.
Celem uniknięcia wszelkich, dalszych kontrowersji związanych z ofiarowanymi pieniędzmi, osoby korzystające z Internetu prosimy o publiczne podanie swojej decyzji na Forum Dyskusyjnym „Ojczyzny”. Do osób nie mających dostępu do internetu zwrócimy się drogą pocztową o wyrażenie opinii. W przypadku braku zgody na naszą propozycję, prosimy o podanie adresu na jaki mają zostać przesłane pieniądze podarowane przez Panią/Pana podczas Kongresu. Zwrotu ofiarowanej kwoty (z potrąceniem kosztów przesyłki), drogą pocztową i za pokwitowaniem odbioru, dokona pan Ludwik Wasiak.

W imieniu pozostałych współorganizatorów I KPS:

Henryk Krawczyk,
Marek Ludwikiewicz,
Ludwik Wasiak,
Tomasz Wesołowski,
Mirosław Wnuk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Paweł Ziemiński 
Data:   11-05-04 21:42

Panie Ludwiku Wasiak,


Proszę o zwrot dokonanej przeze mnie wpłaty w wysokosci 50 zł ( słownie : pięćdziesiąt złoty )w trakcie I Kongresu Polski Suwerennej w Rzgowie k/ Łodzi, którą ofiarowałem z intencją zgromadzenia środków przeznaczonych na wydanie materiałów pokongresowych drukiem. W zwiazku z nie wykonaniem przez Pana uchwały I KPS i bezprawnym przetrzymywaniem w/w kwoty przez Pana od dnia 6.03.2004 r. wnoszę o przekazanie kwoty przekazem pieniężnym na Pana koszt lub z potraceniem kosztów przesyłki , ale doliczeniem do w/w kwoty procentów za zwłokę od dnia 7.03.2004 r. ( 13,5 % w skali rocznej , tj. 365 dni ).
Podaję adres zwrotu w/w kwoty pieniężnej:

Paweł Ziemiński
93-334 Łódź
Mulinowicza 15 m.7Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Andrzej da Lancia 
Data:   12-05-04 02:09

Panie Ludwiku Wasiak,
prosze wymieniona kwote zatrzymac i wykorzystac w jakimkolwiek pozytecznym celu. Panu Pawełowi Ziemińskiemu przesylam sume US$20.oo(slownie: dwadziescia) co powinno pokryc rowniez odsetki za czas oczekiwania. Pieniadze zostana przeslane droga pocztowa w formie International Money Order lub Bank Draft. Kopia tegoz zostanie przeslana na rece Admina.

Wszystkim patriotom ktorzy mierza swa dzialalnosc na rzecz Ojczyzny, przy pomocy pieniadza i jego kosztem w wypadku niepowodzenia skladam serdeczne wyrazy wspolczucia.

Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Paweł Ziemiński 
Data:   12-05-04 09:30

Szanowny Panie Andrzeju,

To o czym mówimy , to nie jest restauracja ani tani bar. Ja napiwków nie przyjmuję i jezeli Pan nie zrozumiał o co tu chodzi . to tym gorzej dla Pana. Swój nieprzemyslany gest proszę skierowac w odpowiednią stronę , tj. w kierunku tych , którzy naprawde czekają na wsparcie.Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Ireneusz T.Lisiak 
Data:   12-05-04 23:39

Nie wiem, czy zauwazył Pan, Panie doktorze, że gest Pana Andrzeja został skierowany do Pana, jako, ze odczytano Pana " walkę" jako zwykłe pieniactwo. I czyz nalezy sie dziwić, że KPS zniknął zanim powstał? Nie zmienia tego faktu zadne "zaklęcia" ani zapewnienia o " jedynie słusznym postepowaniu". Wiedział Pan dobrze, ze Pan Ludwikiewicz przeprowadzał się na wieś, że nie ma dostępu do internetu/ lub powaznie utrudniony/ i własnie wtedy zaczął Pan " walczyc z drobnymi malwersacjami". Czyż dla ludzi na Pańskim pozimie intelektuaklnym wywlekanie takich spraw na forum publiczne to jedyna droga? Tym bardziej, że jak sądzę, mógł Pan to załatwic bezpośrednio z Panem Wasiakiem, ale Pan wolał uczynić z forum magiel. Dżentelmeni sprawy finansowe załatwiaja dyskretnie, ale...czy każdy musi byc dżentelmenem? A czy zastanowił sie Ppan nad tym, ze wywlekanie takiej sprawy takze Pana stawia w niekorzystnym świetle jako in spe polityka? Kto uwierzy, ze dalsze Pana inicjatywy, słuszne i potrzeben nie będą miały takich epilogów? A może potrzebuje Pan osobistego i indywidualnego wroga, który kompensowałby Pańskie mozliwe kompleksy? Nie wiem, to hipoteza, ale wszczęta przez Pana sprawa jedynie potwierdza, ze nie istniej żadna hierarchia wartości o które warto walczyc, bo podstawowym kryterium jest rozdrabnianie sie i gubienie celów strategicznych.
Gest Pana Andrzeja da Lancia zrozumiałem jako sygnał w Pańskim kierunku - "Posylam Panu Ziemińskiemu kasę i niech zamknie ten magiel"
Może sie myle, ale sprostowanie, mam nadzieje, nadejdzie od Pana Andrzeja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Andrzej da Lancia 
Data:   13-05-04 02:07

Dziekuje Panie Ireneuszu,
sprostowania nie bedzie

Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Paweł Ziemiński 
Data:   13-05-04 08:26

Szanowny Panie ,

Najlepiej oddaje treść tego co pan pisze , pańskie stwierdzenie: " nie wiem, to hipoteza...". Żeby stawiać nawet "hipotezy" trzeba jednak znać temat , a nie jego interpretacje , i do tego bardzo "ckliwe". Proponuje jednak zamknac temat , a Pana Panie Ireneuszu odsyłam - bez złośliwości - do ksiązek na temat techniki dezinformacji.Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   13-05-04 11:02


Jeszcze raz do PT Uczestników Forum Ojczyzny

Wobec nieprzejednanego stanowiska pana Pawła Ziemińskiego żądania zwrotu swojej wpłaty, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa na Kongresie PS w Rzgowie dnia 6 marca 2004 a czego zrozumiałą konsekwencją jest stanowisko pana Zbigniewa Łabędzkiego o odmowie przyjęcia jakiejkolwiek darowizny (odsyłam do Forum Dyskusyjnego www.ojczyzna .pl) od uczestników Kongresu, niniejszym uprzejmie proszę o podanie informacji:
Gdzie możemy odesłać ofiarowaną przez Panią/Pana kwotę. W przypadku podjęcia innej decyzji o przeznaczeniu Państwa pieniędzy, proszę o publiczne oświadczenie w tej sprawie na Forum Ojczyzny.
Z poważaniem,
Marek Ludwikiewicz.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości kto był organizatorem I Kongresu, kto był za co odpowiedzialny i kto w nim uczestniczył w załączeniu przesyłam kompletną listę organizatorów I KPS i pełną listę uczestników Kongresu.

Organizatorzy Kongresu wg listy alfabetycznej:
1) Chandrala Mirosław – bez przydziału
2) Czerwinski Mariusz – bez przydziału
3) Krawczyk Henryk – I Prowadzacy obrady Kongresu
4) Ludwikiewicz Marek – Kontakty Kongresu z mediami
5) Wasiak Ludwik – Kierownik Sekretariatu Kongresu
6) Wasiak Wieslaw – Członek Sekretariatu Kongresu
7) Wesolowski Tomasz – Sprawy Organizacyjne (strona merytoryczna)
8) Wnuk Miroslaw – Sprawy Organizacyjne (strona techniczna)
9) Zieminski Pawel – II Prowadzacy obrady Kongresu.


Alfabetyczna lista uczestników:

1) Bartczak Piotr
2) Bernadt Cezary
3) Białek Józef
4) prof. Bojarski Włodzimierz
5) Borowski Zenon
6) Chandrała Melania
7) mec. Cheda Antoni
8) Ciesielski Dariusz Benedykt
9) Dąbrowski Wiesław
10) Długopolski Stanisław
1) Dratkiewicz Mirosława
11) Fałek Krzysztof
12) Fidelis Krzysztof
13) Gawlas Elżbieta (Kanada)
14) mgr inz. Gieysztor Jerzy
15) Górnik Krzysztof
16) mec. Głogowski Karol
17) mgr Głogowski Marek
18) Jasak Jozef
19) mgr inż. Jankowska Celina
20) poseł Jankowski Zdzisław
21) dr hab. Górecka Krystyna
22) płk. inż. Grudniewski Jan
23) Guz Jan
24) mgr inż.Guzikowska-Konopińska Elżbieta
25) mgr inż. Gwiazda Andrzej
26) płk Antoni Heda "Szary"
27) Kujawa Tomasz
28) inz. Krzeptowski-Jasinek Józef
29) Ludwikiewicz B.Wiesława
30) Nogaj Zbigniew
31) KlubowskiZbigniew
32) dr Komorowska Antonina
33) mgr inż. Konopiński Marian
34) Koryciński Cezary
35) Kukliński Paweł
36) Krzyżanowski Karol
37) Krzyżanowski Włodzimierz
38) mgr Kuźniacki Wiesław
39) Leks Włodzimierz
40) mgr Leszyński Jerzy
41) Lobka Grzegorz
42) mgr inż. Majewski Ryszard
43) Manios Krzysztof
44) Marczak Adam
45) Marchwiczny Rafał
46) Marszałek Anna
47) Miękina Andrzej
48) Miodek Krzysztof
49) Mitręga Elżbieta
50) Muszyński Tadeusz
51) prof. Nowosielski Olgierd
52) Eleonora Noszyńska
53) Pipski Ewaryst
54) Raźniewski Wojciech
55) Sidor Mieczysław
56) Rajca Stefania
57) Sokołowski Wiesław
58) Szczeciński Wojciech
59) mgr Nowański Dariusz
60) Pasek Jadwiga
61) prof. Piasecki Stanisław
62) Przybylski Maciej
63) dr Rakowski Jan
64) Stasinowski Waldemar
65) Sulich Adam
66) Sypniewski Stefan
67) Dr Szczesny Gorski Zygmunt
68) Targosz Mieczysław
69) mgr inż. Tatol Jerzy
70) prof. Wysocki Józef
71) Augustyniak Sylwester
72) Krawczyński Radosław
73) Skowron Konrad
74) Skowron Robert
75) Majewska Anna
76) Janiszewski Marek
77) Bubel Leszek
78) Zielinska Iwona
79) Orzechowska Anna
80) dr med. Ziętak Aleksandra (USA)
81) Zarębski Piotr
82) Lipiński Stanisław
83) Guminski Jerzy
84) Mgr inz. Ziombski Jacek
85) Ciesielski Pawel
86) Stasiak Jerzy
87) Papiernik Jerzy
88) Zgodka Andrzej
89) Sikorski Tadeusz
90) Chrzanowski jan
91) Gabryelski Zenon
92) Antczak Rafal
93) Chrzanowski Mariusz
94) Ziajka-Gala Bernadeta
95) Gala Eligiusz
96) Janicki Maciej
97) Rabeda Adam
98) Klosowicz Edward
99) Flaszka Michal
100) Kepinski Maciej
101) Romanowski Krzysztof
102) Zielinski Lukasz
103) Frejno Michal
104) Lewicki Janusz
105) Pasek Mieczyslaw
106) Dratkiewicz Piotr
107) Bloch Marek
108) Perszewski Piotr
109) Socha Jolanta
110) Burton Jerzy
111) Chabrowski Jerzy
112) Roznowski Grzegorz
113) Maszota Zbigbiew
114) Pruszynski Aleksander
115) Nowak Pawel
116) Zawadowicz Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   13-05-04 11:04


Jeszcze raz do PT Uczestników Forum Ojczyzny

Wobec nieprzejednanego stanowiska pana Pawła Ziemińskiego żądania zwrotu swojej wpłaty, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa na Kongresie PS w Rzgowie dnia 6 marca 2004 a czego zrozumiałą konsekwencją jest stanowisko pana Zbigniewa Łabędzkiego o odmowie przyjęcia jakiejkolwiek darowizny (odsyłam do Forum Dyskusyjnego www.ojczyzna .pl) od uczestników Kongresu, niniejszym uprzejmie proszę o podanie informacji:
Gdzie możemy odesłać ofiarowaną przez Panią/Pana kwotę. W przypadku podjęcia innej decyzji o przeznaczeniu Państwa pieniędzy, proszę o publiczne oświadczenie w tej sprawie na Forum Ojczyzny.
Z poważaniem,
Marek Ludwikiewicz.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości kto był organizatorem I Kongresu, kto był za co odpowiedzialny i kto w nim uczestniczył w załączeniu przesyłam kompletną listę organizatorów I KPS i pełną listę uczestników Kongresu.

Organizatorzy Kongresu wg listy alfabetycznej:
1) Chandrala Mirosław – bez przydziału
2) Czerwinski Mariusz – bez przydziału
3) Krawczyk Henryk – I Prowadzacy obrady Kongresu
4) Ludwikiewicz Marek – Kontakty Kongresu z mediami
5) Wasiak Ludwik – Kierownik Sekretariatu Kongresu
6) Wasiak Wieslaw – Członek Sekretariatu Kongresu
7) Wesolowski Tomasz – Sprawy Organizacyjne (strona merytoryczna)
8) Wnuk Miroslaw – Sprawy Organizacyjne (strona techniczna)
9) Zieminski Pawel – II Prowadzacy obrady Kongresu.


Alfabetyczna lista uczestników:

1) Bartczak Piotr
2) Bernadt Cezary
3) Białek Józef
4) prof. Bojarski Włodzimierz
5) Borowski Zenon
6) Chandrała Melania
7) mec. Cheda Antoni
8) Ciesielski Dariusz Benedykt
9) Dąbrowski Wiesław
10) Długopolski Stanisław
1) Dratkiewicz Mirosława
11) Fałek Krzysztof
12) Fidelis Krzysztof
13) Gawlas Elżbieta (Kanada)
14) mgr inz. Gieysztor Jerzy
15) Górnik Krzysztof
16) mec. Głogowski Karol
17) mgr Głogowski Marek
18) Jasak Jozef
19) mgr inż. Jankowska Celina
20) poseł Jankowski Zdzisław
21) dr hab. Górecka Krystyna
22) płk. inż. Grudniewski Jan
23) Guz Jan
24) mgr inż.Guzikowska-Konopińska Elżbieta
25) mgr inż. Gwiazda Andrzej
26) płk Antoni Heda "Szary"
27) Kujawa Tomasz
28) inz. Krzeptowski-Jasinek Józef
29) Ludwikiewicz B.Wiesława
30) Nogaj Zbigniew
31) KlubowskiZbigniew
32) dr Komorowska Antonina
33) mgr inż. Konopiński Marian
34) Koryciński Cezary
35) Kukliński Paweł
36) Krzyżanowski Karol
37) Krzyżanowski Włodzimierz
38) mgr Kuźniacki Wiesław
39) Leks Włodzimierz
40) mgr Leszyński Jerzy
41) Lobka Grzegorz
42) mgr inż. Majewski Ryszard
43) Manios Krzysztof
44) Marczak Adam
45) Marchwiczny Rafał
46) Marszałek Anna
47) Miękina Andrzej
48) Miodek Krzysztof
49) Mitręga Elżbieta
50) Muszyński Tadeusz
51) prof. Nowosielski Olgierd
52) Eleonora Noszyńska
53) Pipski Ewaryst
54) Raźniewski Wojciech
55) Sidor Mieczysław
56) Rajca Stefania
57) Sokołowski Wiesław
58) Szczeciński Wojciech
59) mgr Nowański Dariusz
60) Pasek Jadwiga
61) prof. Piasecki Stanisław
62) Przybylski Maciej
63) dr Rakowski Jan
64) Stasinowski Waldemar
65) Sulich Adam
66) Sypniewski Stefan
67) Dr Szczesny Gorski Zygmunt
68) Targosz Mieczysław
69) mgr inż. Tatol Jerzy
70) prof. Wysocki Józef
71) Augustyniak Sylwester
72) Krawczyński Radosław
73) Skowron Konrad
74) Skowron Robert
75) Majewska Anna
76) Janiszewski Marek
77) Bubel Leszek
78) Zielinska Iwona
79) Orzechowska Anna
80) dr med. Ziętak Aleksandra (USA)
81) Zarębski Piotr
82) Lipiński Stanisław
83) Guminski Jerzy
84) Mgr inz. Ziombski Jacek
85) Ciesielski Pawel
86) Stasiak Jerzy
87) Papiernik Jerzy
88) Zgodka Andrzej
89) Sikorski Tadeusz
90) Chrzanowski jan
91) Gabryelski Zenon
92) Antczak Rafal
93) Chrzanowski Mariusz
94) Ziajka-Gala Bernadeta
95) Gala Eligiusz
96) Janicki Maciej
97) Rabeda Adam
98) Klosowicz Edward
99) Flaszka Michal
100) Kepinski Maciej
101) Romanowski Krzysztof
102) Zielinski Lukasz
103) Frejno Michal
104) Lewicki Janusz
105) Pasek Mieczyslaw
106) Dratkiewicz Piotr
107) Bloch Marek
108) Perszewski Piotr
109) Socha Jolanta
110) Burton Jerzy
111) Chabrowski Jerzy
112) Roznowski Grzegorz
113) Maszota Zbigbiew
114) Pruszynski Aleksander
115) Nowak Pawel
116) Zawadowicz Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   13-05-04 17:24


Jeszcze raz do PT Uczestników Forum Ojczyzny

Wobec nieprzejednanego stanowiska pana Pawła Ziemińskiego żądania zwrotu swojej wpłaty, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa na Kongresie PS w Rzgowie dnia 6 marca 2004 a czego zrozumiałą konsekwencją jest stanowisko pana Zbigniewa Łabędzkiego o odmowie przyjęcia jakiejkolwiek darowizny (odsyłam do Forum Dyskusyjnego www.ojczyzna .pl) od uczestników Kongresu, niniejszym uprzejmie proszę o podanie informacji:
Gdzie możemy odesłać ofiarowaną przez Panią/Pana kwotę. W przypadku podjęcia innej decyzji o przeznaczeniu Państwa pieniędzy, proszę o publiczne oświadczenie w tej sprawie na Forum Ojczyzny.
Z poważaniem,
Marek Ludwikiewicz.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości kto był organizatorem I Kongresu, kto był za co odpowiedzialny i kto w nim uczestniczył w załączeniu przesyłam kompletną listę organizatorów I KPS i pełną listę uczestników Kongresu.

Organizatorzy Kongresu wg listy alfabetycznej:
1) Chandrala Mirosław – bez przydziału
2) Czerwinski Mariusz – bez przydziału
3) Krawczyk Henryk – I Prowadzacy obrady Kongresu
4) Ludwikiewicz Marek – Kontakty Kongresu z mediami
5) Wasiak Ludwik – Kierownik Sekretariatu Kongresu
6) Wasiak Wieslaw – Członek Sekretariatu Kongresu
7) Wesolowski Tomasz – Sprawy Organizacyjne (strona merytoryczna)
8) Wnuk Miroslaw – Sprawy Organizacyjne (strona techniczna)
9) Zieminski Pawel – II Prowadzacy obrady Kongresu.


Alfabetyczna lista uczestników:

1) Bartczak Piotr
2) Bernadt Cezary
3) Białek Józef
4) prof. Bojarski Włodzimierz
5) Borowski Zenon
6) Chandrała Melania
7) mec. Cheda Antoni
8) Ciesielski Dariusz Benedykt
9) Dąbrowski Wiesław
10) Długopolski Stanisław
1) Dratkiewicz Mirosława
11) Fałek Krzysztof
12) Fidelis Krzysztof
13) Gawlas Elżbieta (Kanada)
14) mgr inz. Gieysztor Jerzy
15) Górnik Krzysztof
16) mec. Głogowski Karol
17) mgr Głogowski Marek
18) Jasak Jozef
19) mgr inż. Jankowska Celina
20) poseł Jankowski Zdzisław
21) dr hab. Górecka Krystyna
22) płk. inż. Grudniewski Jan
23) Guz Jan
24) mgr inż.Guzikowska-Konopińska Elżbieta
25) mgr inż. Gwiazda Andrzej
26) płk Antoni Heda "Szary"
27) Kujawa Tomasz
28) inz. Krzeptowski-Jasinek Józef
29) Ludwikiewicz B.Wiesława
30) Nogaj Zbigniew
31) KlubowskiZbigniew
32) dr Komorowska Antonina
33) mgr inż. Konopiński Marian
34) Koryciński Cezary
35) Kukliński Paweł
36) Krzyżanowski Karol
37) Krzyżanowski Włodzimierz
38) mgr Kuźniacki Wiesław
39) Leks Włodzimierz
40) mgr Leszyński Jerzy
41) Lobka Grzegorz
42) mgr inż. Majewski Ryszard
43) Manios Krzysztof
44) Marczak Adam
45) Marchwiczny Rafał
46) Marszałek Anna
47) Miękina Andrzej
48) Miodek Krzysztof
49) Mitręga Elżbieta
50) Muszyński Tadeusz
51) prof. Nowosielski Olgierd
52) Eleonora Noszyńska
53) Pipski Ewaryst
54) Raźniewski Wojciech
55) Sidor Mieczysław
56) Rajca Stefania
57) Sokołowski Wiesław
58) Szczeciński Wojciech
59) mgr Nowański Dariusz
60) Pasek Jadwiga
61) prof. Piasecki Stanisław
62) Przybylski Maciej
63) dr Rakowski Jan
64) Stasinowski Waldemar
65) Sulich Adam
66) Sypniewski Stefan
67) Dr Szczesny Gorski Zygmunt
68) Targosz Mieczysław
69) mgr inż. Tatol Jerzy
70) prof. Wysocki Józef
71) Augustyniak Sylwester
72) Krawczyński Radosław
73) Skowron Konrad
74) Skowron Robert
75) Majewska Anna
76) Janiszewski Marek
77) Bubel Leszek
78) Zielinska Iwona
79) Orzechowska Anna
80) dr med. Ziętak Aleksandra (USA)
81) Zarębski Piotr
82) Lipiński Stanisław
83) Guminski Jerzy
84) Mgr inz. Ziombski Jacek
85) Ciesielski Pawel
86) Stasiak Jerzy
87) Papiernik Jerzy
88) Zgodka Andrzej
89) Sikorski Tadeusz
90) Chrzanowski jan
91) Gabryelski Zenon
92) Antczak Rafal
93) Chrzanowski Mariusz
94) Ziajka-Gala Bernadeta
95) Gala Eligiusz
96) Janicki Maciej
97) Rabeda Adam
98) Klosowicz Edward
99) Flaszka Michal
100) Kepinski Maciej
101) Romanowski Krzysztof
102) Zielinski Lukasz
103) Frejno Michal
104) Lewicki Janusz
105) Pasek Mieczyslaw
106) Dratkiewicz Piotr
107) Bloch Marek
108) Perszewski Piotr
109) Socha Jolanta
110) Burton Jerzy
111) Chabrowski Jerzy
112) Roznowski Grzegorz
113) Maszota Zbigbiew
114) Pruszynski Aleksander
115) Nowak Pawel
116) Zawadowicz Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   13-05-04 17:24


Jeszcze raz do PT Uczestników Forum Ojczyzny

Wobec nieprzejednanego stanowiska pana Pawła Ziemińskiego żądania zwrotu swojej wpłaty, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa na Kongresie PS w Rzgowie dnia 6 marca 2004 a czego zrozumiałą konsekwencją jest stanowisko pana Zbigniewa Łabędzkiego o odmowie przyjęcia jakiejkolwiek darowizny (odsyłam do Forum Dyskusyjnego www.ojczyzna .pl) od uczestników Kongresu, niniejszym uprzejmie proszę o podanie informacji:
Gdzie możemy odesłać ofiarowaną przez Panią/Pana kwotę. W przypadku podjęcia innej decyzji o przeznaczeniu Państwa pieniędzy, proszę o publiczne oświadczenie w tej sprawie na Forum Ojczyzny.
Z poważaniem,
Marek Ludwikiewicz.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości kto był organizatorem I Kongresu, kto był za co odpowiedzialny i kto w nim uczestniczył w załączeniu przesyłam kompletną listę organizatorów I KPS i pełną listę uczestników Kongresu.

Organizatorzy Kongresu wg listy alfabetycznej:
1) Chandrala Mirosław – bez przydziału
2) Czerwinski Mariusz – bez przydziału
3) Krawczyk Henryk – I Prowadzacy obrady Kongresu
4) Ludwikiewicz Marek – Kontakty Kongresu z mediami
5) Wasiak Ludwik – Kierownik Sekretariatu Kongresu
6) Wasiak Wieslaw – Członek Sekretariatu Kongresu
7) Wesolowski Tomasz – Sprawy Organizacyjne (strona merytoryczna)
8) Wnuk Miroslaw – Sprawy Organizacyjne (strona techniczna)
9) Zieminski Pawel – II Prowadzacy obrady Kongresu.


Alfabetyczna lista uczestników:

1) Bartczak Piotr
2) Bernadt Cezary
3) Białek Józef
4) prof. Bojarski Włodzimierz
5) Borowski Zenon
6) Chandrała Melania
7) mec. Cheda Antoni
8) Ciesielski Dariusz Benedykt
9) Dąbrowski Wiesław
10) Długopolski Stanisław
1) Dratkiewicz Mirosława
11) Fałek Krzysztof
12) Fidelis Krzysztof
13) Gawlas Elżbieta (Kanada)
14) mgr inz. Gieysztor Jerzy
15) Górnik Krzysztof
16) mec. Głogowski Karol
17) mgr Głogowski Marek
18) Jasak Jozef
19) mgr inż. Jankowska Celina
20) poseł Jankowski Zdzisław
21) dr hab. Górecka Krystyna
22) płk. inż. Grudniewski Jan
23) Guz Jan
24) mgr inż.Guzikowska-Konopińska Elżbieta
25) mgr inż. Gwiazda Andrzej
26) płk Antoni Heda "Szary"
27) Kujawa Tomasz
28) inz. Krzeptowski-Jasinek Józef
29) Ludwikiewicz B.Wiesława
30) Nogaj Zbigniew
31) KlubowskiZbigniew
32) dr Komorowska Antonina
33) mgr inż. Konopiński Marian
34) Koryciński Cezary
35) Kukliński Paweł
36) Krzyżanowski Karol
37) Krzyżanowski Włodzimierz
38) mgr Kuźniacki Wiesław
39) Leks Włodzimierz
40) mgr Leszyński Jerzy
41) Lobka Grzegorz
42) mgr inż. Majewski Ryszard
43) Manios Krzysztof
44) Marczak Adam
45) Marchwiczny Rafał
46) Marszałek Anna
47) Miękina Andrzej
48) Miodek Krzysztof
49) Mitręga Elżbieta
50) Muszyński Tadeusz
51) prof. Nowosielski Olgierd
52) Eleonora Noszyńska
53) Pipski Ewaryst
54) Raźniewski Wojciech
55) Sidor Mieczysław
56) Rajca Stefania
57) Sokołowski Wiesław
58) Szczeciński Wojciech
59) mgr Nowański Dariusz
60) Pasek Jadwiga
61) prof. Piasecki Stanisław
62) Przybylski Maciej
63) dr Rakowski Jan
64) Stasinowski Waldemar
65) Sulich Adam
66) Sypniewski Stefan
67) Dr Szczesny Gorski Zygmunt
68) Targosz Mieczysław
69) mgr inż. Tatol Jerzy
70) prof. Wysocki Józef
71) Augustyniak Sylwester
72) Krawczyński Radosław
73) Skowron Konrad
74) Skowron Robert
75) Majewska Anna
76) Janiszewski Marek
77) Bubel Leszek
78) Zielinska Iwona
79) Orzechowska Anna
80) dr med. Ziętak Aleksandra (USA)
81) Zarębski Piotr
82) Lipiński Stanisław
83) Guminski Jerzy
84) Mgr inz. Ziombski Jacek
85) Ciesielski Pawel
86) Stasiak Jerzy
87) Papiernik Jerzy
88) Zgodka Andrzej
89) Sikorski Tadeusz
90) Chrzanowski jan
91) Gabryelski Zenon
92) Antczak Rafal
93) Chrzanowski Mariusz
94) Ziajka-Gala Bernadeta
95) Gala Eligiusz
96) Janicki Maciej
97) Rabeda Adam
98) Klosowicz Edward
99) Flaszka Michal
100) Kepinski Maciej
101) Romanowski Krzysztof
102) Zielinski Lukasz
103) Frejno Michal
104) Lewicki Janusz
105) Pasek Mieczyslaw
106) Dratkiewicz Piotr
107) Bloch Marek
108) Perszewski Piotr
109) Socha Jolanta
110) Burton Jerzy
111) Chabrowski Jerzy
112) Roznowski Grzegorz
113) Maszota Zbigbiew
114) Pruszynski Aleksander
115) Nowak Pawel
116) Zawadowicz Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   13-05-04 17:46


Jeszcze raz do PT Uczestników Forum Ojczyzny

Wobec nieprzejednanego stanowiska pana Pawła Ziemińskiego żądania zwrotu swojej wpłaty, z pieniędzy ofiarowanych przez Państwa na Kongresie PS w Rzgowie dnia 6 marca 2004 a czego zrozumiałą konsekwencją jest stanowisko pana Zbigniewa Łabędzkiego o odmowie przyjęcia jakiejkolwiek darowizny (odsyłam do Forum Dyskusyjnego www.ojczyzna .pl) od uczestników Kongresu, niniejszym uprzejmie proszę o podanie informacji:
Gdzie możemy odesłać ofiarowaną przez Panią/Pana kwotę. W przypadku podjęcia innej decyzji o przeznaczeniu Państwa pieniędzy, proszę o publiczne oświadczenie w tej sprawie na Forum Ojczyzny.
Z poważaniem,
Marek Ludwikiewicz.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości kto był organizatorem I Kongresu, kto był za co odpowiedzialny i kto w nim uczestniczył w załączeniu przesyłam kompletną listę organizatorów I KPS i pełną listę uczestników Kongresu.

Organizatorzy Kongresu wg listy alfabetycznej:
1) Chandrala Mirosław – bez przydziału
2) Czerwinski Mariusz – bez przydziału
3) Krawczyk Henryk – I Prowadzacy obrady Kongresu
4) Ludwikiewicz Marek – Kontakty Kongresu z mediami
5) Wasiak Ludwik – Kierownik Sekretariatu Kongresu
6) Wasiak Wieslaw – Członek Sekretariatu Kongresu
7) Wesolowski Tomasz – Sprawy Organizacyjne (strona merytoryczna)
8) Wnuk Miroslaw – Sprawy Organizacyjne (strona techniczna)
9) Zieminski Pawel – II Prowadzacy obrady Kongresu.


Alfabetyczna lista uczestników:

1) Bartczak Piotr
2) Bernadt Cezary
3) Białek Józef
4) prof. Bojarski Włodzimierz
5) Borowski Zenon
6) Chandrała Melania
7) mec. Cheda Antoni
8) Ciesielski Dariusz Benedykt
9) Dąbrowski Wiesław
10) Długopolski Stanisław
1) Dratkiewicz Mirosława
11) Fałek Krzysztof
12) Fidelis Krzysztof
13) Gawlas Elżbieta (Kanada)
14) mgr inz. Gieysztor Jerzy
15) Górnik Krzysztof
16) mec. Głogowski Karol
17) mgr Głogowski Marek
18) Jasak Jozef
19) mgr inż. Jankowska Celina
20) poseł Jankowski Zdzisław
21) dr hab. Górecka Krystyna
22) płk. inż. Grudniewski Jan
23) Guz Jan
24) mgr inż.Guzikowska-Konopińska Elżbieta
25) mgr inż. Gwiazda Andrzej
26) płk Antoni Heda "Szary"
27) Kujawa Tomasz
28) inz. Krzeptowski-Jasinek Józef
29) Ludwikiewicz B.Wiesława
30) Nogaj Zbigniew
31) KlubowskiZbigniew
32) dr Komorowska Antonina
33) mgr inż. Konopiński Marian
34) Koryciński Cezary
35) Kukliński Paweł
36) Krzyżanowski Karol
37) Krzyżanowski Włodzimierz
38) mgr Kuźniacki Wiesław
39) Leks Włodzimierz
40) mgr Leszyński Jerzy
41) Lobka Grzegorz
42) mgr inż. Majewski Ryszard
43) Manios Krzysztof
44) Marczak Adam
45) Marchwiczny Rafał
46) Marszałek Anna
47) Miękina Andrzej
48) Miodek Krzysztof
49) Mitręga Elżbieta
50) Muszyński Tadeusz
51) prof. Nowosielski Olgierd
52) Eleonora Noszyńska
53) Pipski Ewaryst
54) Raźniewski Wojciech
55) Sidor Mieczysław
56) Rajca Stefania
57) Sokołowski Wiesław
58) Szczeciński Wojciech
59) mgr Nowański Dariusz
60) Pasek Jadwiga
61) prof. Piasecki Stanisław
62) Przybylski Maciej
63) dr Rakowski Jan
64) Stasinowski Waldemar
65) Sulich Adam
66) Sypniewski Stefan
67) Dr Szczesny Gorski Zygmunt
68) Targosz Mieczysław
69) mgr inż. Tatol Jerzy
70) prof. Wysocki Józef
71) Augustyniak Sylwester
72) Krawczyński Radosław
73) Skowron Konrad
74) Skowron Robert
75) Majewska Anna
76) Janiszewski Marek
77) Bubel Leszek
78) Zielinska Iwona
79) Orzechowska Anna
80) dr med. Ziętak Aleksandra (USA)
81) Zarębski Piotr
82) Lipiński Stanisław
83) Guminski Jerzy
84) Mgr inz. Ziombski Jacek
85) Ciesielski Pawel
86) Stasiak Jerzy
87) Papiernik Jerzy
88) Zgodka Andrzej
89) Sikorski Tadeusz
90) Chrzanowski jan
91) Gabryelski Zenon
92) Antczak Rafal
93) Chrzanowski Mariusz
94) Ziajka-Gala Bernadeta
95) Gala Eligiusz
96) Janicki Maciej
97) Rabeda Adam
98) Klosowicz Edward
99) Flaszka Michal
100) Kepinski Maciej
101) Romanowski Krzysztof
102) Zielinski Lukasz
103) Frejno Michal
104) Lewicki Janusz
105) Pasek Mieczyslaw
106) Dratkiewicz Piotr
107) Bloch Marek
108) Perszewski Piotr
109) Socha Jolanta
110) Burton Jerzy
111) Chabrowski Jerzy
112) Roznowski Grzegorz
113) Maszota Zbigbiew
114) Pruszynski Aleksander
115) Nowak Pawel
116) Zawadowicz Marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Ireneusz T.Lisiak 
Data:   13-05-04 21:07

Moze jednak ...bez ckliwosci, jednak zamknie Pan swój magiel i nie bredzi o dezinformacji. Bo cóż to za dezinformacja, jesli przeczytałerm wszystko na forum, a na bardziej dociekliwe pytania ani Pan, ani Pani wystepująca w Pańskim imieniu nie odpowiada. To jest dezinformacja...brak informacji. A sprawa nie tkwi w tym czy Pan Ludwikiewicz " miga się" czy nie, ale w tym, ze zajmuje sie Pan duperelami a ma ambicje zbawiać Polskę. I to jest sedno sprawy, rozpraszanie sie na drobiazgi, które mozna załatwic telefonicznie, listownie bez okrzyków...Patrzcie, ja, jedyny uczciwy. Jesli umykaja Panu sprawy naprawde wazne, to niech Pan daruje, ale nie nadaje sie Pan na szefa partii. I to tyle, nie tylko nie oczekuje odpowiedzi, a jesli juz Pan odpowie, to proszę o merytoryczną odpowiedź, bez memoriałów i magla. Jesli użyłem zbyt ostrych sformułowań, to odsyłam do Pańskich odpowiedzi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
Bo okazuje sie, że nie rozumie Pan ani aluzji Pana Andrzeja ani tego, gdy sie Panu wyłozy sprawę na ławę. Megalomania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Paweł Ziemiński 
Data:   13-05-04 21:39

Panie Ludwikiewicz,

Tak , rzeczywiście jestem nieprzejednany w sprawie mówienia prawdy. Zatem jeżeli jest pan człowiekiem honoru , to proszę - bo to przyrzekł pan czytelnikom Forum , a nie mnie , gdyż ja tę pewność miałem od początku - o sprostowanie i odwołanie kłamstwa , badź potwierdzenia nieprawdy z pana strony , w kwestii mojej przynależności do Organizacji Narodu Polskiego - Ligi Polskiej. Jestem to winien uczestnikom Forum , gdyż to ponoć ja Ich wprowadzałem w błąd , a nie pan , a jest akurat odwrotnie.Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Paweł Ziemiński 
Data:   13-05-04 21:53

Szanowny Panie ,

Widzę , że pomimo , że pan czyta "wszystko na forum", to omija pan to co nie pasuje do pana koncepcji. Zatem jeżeli chce pan przeczytac moją odpowiedź na " dociekliwe pytania", to odsyłam do wątku 'Krótka przerwa " i do mojego posta z dnia 9.05.04 , godz. 2:54.Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Miroslaw Kosior 
Data:   13-05-04 22:32

Szanowni Panstwo,

forum "Ojczyzny " nabiera zdecydowanie charakteru dyskusji znanego mi z polskiego Sejmu.Kiedys na tym forum , masowe ataki na Pana Zbyszka wzgledem jego krytycznej postawy wobec LPR a dzisiaj smieszna batalia o losy 1500 zlotych...nie bede sie rozdrabnial analiza poszczegolnych tekstow ale sa one dowodem jak wyglada solidarnosc i jednosc zdania
tych ktorzy uwazaja siebie za patriotow ...czym roznicie sie Panowie od tych ktorzy nosza miano poslow - przekonujecie siebie o swoich racjach w ich stylu - klotniami i wymadrzaniem.Jest to przerazajace i dowodzi ,ze
INNA Polska pozostaje nadal w sferze marzen.

Pozdrawiam
Miroslaw KosiorOdpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Marek Ludwikiewicz 
Data:   14-05-04 09:48

Bez komentarza,
1. Kłótnia o tak malą kwotę jest żenująca tak jak rozlam po buńczucznym kongresie.
Uważam ,że kwota ta nie rozwiąze problemow portalu Ojczyzna , któremu nalezy pomóc
ale w sposób stabilny a nie dorywczy. Jednak trzeba znać jego realne koszty.
Jako darczyńca 50 zł uważam ,że najsensowniej pieniadze 1500 zł nalezy przekazac na Polskie Drużyny Strzeleckie
plk Wasiaka- na cele mundurowe.
Jan G Grudniewski


2. Proszę moją kwotą wzmocnić "Ojczyznę"
Z poważaniem
Mieczysław Targosz3. Kwotę 50 zł, którą wpłaciłem na I Kongresie Polski Suwerennej proszę przekazać na potrzeby portalu „Ojczyzna”
Krzysztof Manios.


4. Pieniądze wpłacone przeze mnie w wysokości 50 złotych proszę przesłać na portal Ojczyzna.
Wiesława B. Ludwikiewicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Augustyn Pyryt 
Data:   15-05-04 10:37

Czyzby w tym wszystkim tylko o kase chodzilo ???? PANOWIE WIECEJ POWAGI I UMIARKOWANIA,NIE OSMIESZAJCIE SIEBIE I INNYCH !!!Odpowiedz na tę wiadomość
 
 <b>Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS</b>
Autor: +Admin (Z. Łabędzki) 
Data:   15-05-04 10:42

<a href="http://www.ojczyzna.pl/forum/profile.php?f=3&id=1355">Augustyn Pyryt</a> napisał(a):
>
> Czyzby w tym wszystkim tylko o kase chodzilo ????
> PANOWIE WIECEJ POWAGI I UMIARKOWANIA,NIE OSMIESZAJCIE SIEBIE
> I INNYCH !!!
>
> AP.


Panie Augustynie! Proszę!
Tyle już mamy kłótni na Forum.

+ZbyszekOdpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Augustyn Pyryt 
Data:   15-05-04 11:17

Przy wielkim SZACUNKU DO PANA PANIE ZBYSZKU ! Czytam i widze jak PANU dokladaja intelektualisci w dlugich i objetosciowo az nudzacych tresciach testujac Twoja wytrzymalosc i odpornosc psychiczna.Jest mi Pana zal,bo jestem przekonany,ze walczy Pan o sluszna sprawe , o POLSKE ! Jednak ten kraj zasluguje na lanie,czy jak kto woli KARE BOSKA,bo ludzie w nim zyjacy nie potrafia odroznic wroga,kolaboranta,bandyty i wszelkich masci negatywnych postaci od uczciwych,prostolinijnych,prawdowmownych postaci jakimi sa prosci nawet nie wyksztalceni ludzie.Czytajac posty na tym forum ,nowemu forumowiczowi wydaje sie,ze to jest wlasnie to forum,ktorego szukal,forum prawdy,sprawiedliwosci,wszystkiego co pozytywne dla ratowania OJCZYZNY.Okazuje sie jednak co innego,jest to forum "inteligenckiej niemocy",roztrzasanie za i przeciw,szablonem "przewodu doktorskiego" i wszelkim innym udawadniem sobie i innym,ze jednak jestem lepszym.Nie tak PANOWIE WALCZY SIE O POLSKE i nie pomoga nawet jakies tam "pomruki tygrysow".Kongres Polski Suwerennej dowiodl jaka jest zgoda w narodzie polskim i ile "Judaszow" mamy wokol siebie.Psy szczekaja karawana idzie dalej.Tu potrzeba nam POLSKIEJ GLOWY nawet tej prostej aby cale to dranstwo z Polski przepedzic i tu na tym forum chcialem takiego czlowieka znalezc.Widze jednak kolejne partie i partyjki zawiazujace sie,kolejne oglupianie narodu a wrogowie nasi klaszcza i sie smieja. Na forum PANIE ZBYSZKU nie bedzie klotni i przepychanek,jezeli tresci beda krotkie i precyzyjne,lamenty i wywody sa nie potrzebne nikomu (im wiecej mowisz tym bardziej sie oskarzasz,stara bandycka prawda).Jezeli tego Pan przypilnuje,to zobaczy Pan znikna wszystkie "placzki" a wrogowie tego forum tez beda musieli zmienic taktyke.A ma pan bardzo wielu wrogow i nawet sie Pan nie spodziewa kto jest kto !!! POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Ireneusz T.Lisiak 
Data:   15-05-04 13:26

Jak Pan widzi Panie Adminie, popieranie inicjatyw " odrzuconych" ma wymierny skutek, ubrany w " troske o uczciwość". Przeciez nie zaczęto nawet budowy a juz jest remont, w atmosferze skandalu. Czy nie ma Pan sobie nic do wyrzucenia?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Re: Do PT Czytelnikow Forum - Uczestnikow I KPS
Autor: Jerzy Malinski 
Data:   15-05-04 22:23

Panie Majorze,

Myslimy tak samo, prosto, uczciwie jak Polacy jak zolnierze, synowie polskiej ziemi. Calkowicie sie zgadzam z panskimi slowami.

A jak ropoznac tych judaszy? Mysle, ze dosc prosto bo ich sposoby dzialania to macenie, prywata, zacieranie rzeczy waznych prowadzacych do celu strategicznego - wolnej Polski rzadzonej przez prawych Polakow.

Pozdrawiam
Jerzy Malinski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Login:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

phorum.org